Всі новини

«Баєр» не програв у 49-му матчі поспіль - це новий рекорд, забили «Ромі» у півфіналі ЛЄ на 97-й хвилині

10 травня, 00:02
17

«Баєр» зіграв внічию з «Ромою» (2:2) у півфінальному матчі-відповіді Ліги Європи та за сумою двох зустрічей пройшов далі (перша гра - 2:0).

Йосип Станишич встановив остаточний рахунок на 90+7-й хвилині, вирвавши для «Баєра» нічию.

Підопічні Хабі Алонсо продовжили свою безпрограшну серію. Тепер вона складає 49 матчів без поразок поспіль.

Це найдовша серія без поразок в історії європейського футболу.

За цей період «Баєр» здобув 41 перемогу та 8 разів зіграв внічию.

Востаннє «Баєр» програв в офіційному матчі 27 травня минулого року - 0:3 з «Бохумом» в завершальному турі Бундесліги сезону 2022/23.

За цим показником німецький клуб обійшов «Бенфіку», яка провела 48 матчів поспіль без поразок у всіх офіційних змаганнях у період з 22 грудня 1963 по 7 лютого 1965 року.